replica rolex watches rolex replica rolex replica replica rolex replicas de relojes replica watches rolex replica rolex replica fake rolex fake watches

Szukasz mieszkania, podjąłeś pracę przy granicy ? A może chcesz się usamodzielnić ? Mamy na to odpowiedź! Program Mieszkanie Plus w Zgorzelcu!

Wypełnij ankietę i daj nam poznać swoje potrzeby.

Program Mieszkanie Plus w Zgorzelcu to efekt uważnej obserwacji zmieniającego się rynku pracy na pograniczu. Upatrujemy w tym szansę na zahamowanie depopulacji, z którą nasze miasto zmaga się od wielu lat. Wykończone „pod klucz„, tanie mieszkania na wynajem, to z jednej strony zachęta dla młodych, aby wiązali swoją przyszłość z rodzinnym miastem, z drugiej – zaproszenie dla tych, którzy podjęli pracę w okolicy lecz z braku dogodnego lokum wciąż dojeżdżają. Chcielibyśmy, aby przenieśli się na stałe do Zgorzelca. Najem na korzystnych warunkach to także propozycja dla młodych rodzin i tych, którzy wiążą swoją przyszłość ze Zgorzelcem, ale chcieliby się usamodzielnić.

Program Mieszkanie Plus w Zgorzelcu to oferta dla poszukujących mieszkań o dobrym standardzie i w przystępnej cenie. Szacunkowy koszt najmu w programie Mieszkanie Plus w Zgorzelcu ma kształtować się na poziomie między 17 a 20 zł/m2 + opłaty.

Dla przykładu: wynajem rodzinnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni około 40 m2 kosztować miałby między 700 a 800 zł + opłaty (media, gospodarka odpadami, zarządzanie).

 

Ankieta, o wypełnienie której prosimy wszystkich zainteresowanych mieszkaniem w Zgorzelcu, pomoże określić skalę zainteresowania programem i optymalnie dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników. Na ankiety czekamy do 30 listopada 2017 roku.

Na naszej stronie internetowej mieszkanie.zgorzelec.eu będą mogli Państwo śledzić kolejne informacje o budowie mieszkań w Zgorzelcu.

ANKIETA